+90 (212) 876 9848

Teknik servis

MODÜLER DEPO TEMİZLİĞİNİ DİĞER DEPOLARLA KARIŞTIRMAYIN,

BU İŞİ UZMANINA BIRAKIN 

     Modüler  su depoları diğer depoların ( betonarme, kaynaklı, plastik vs.) temizliğinden çok daha farklı ve hassastır. Depoda Metal duvarların haricinde conta ve civataların olduğu, konstruksiyonun tamamen bu aksamlar üzerine kurulu olduğu kesinlikle unutulmamalıdır. Yapılabilecek herhangibi bir yanlış işlem, dönüşü mümkün olmayan hasarlara sebebiyet verebilir.

MODÜLER SU DEPONUZLA İLGİLİ TEMİZLİK,BAKIM VE TAMİR DESTEĞİ ALMAK İÇİN ;

·         Deponuzun Markasını

·         Deponuzun modelini veya ölçülerini

·         Deponuzun malzeme cinsini ( paslanmaz, galvaniz veya GRP )

              BELİRTEREK servis@bayker.com.tr ADRESİNE MAİL ATABİLİR  VEYA  

             0212 876 98 48 NUMARALI TELEFONDAN ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.                                      

Bu alanda Bayker Mekanik Sistemler’i diğer firmalardan ayıran en büyük özellikler ;

·         Alanında uzmanlaşmış olduğu modüler su deposu sektöründe deponuzun analizini tüm detaylarıyla yapar ve hasarlı parçaları sizlere bildirerek, ilerisi için ciddi zararlardan kurtarmış olur. Uygun görmeniz durumunda ise parçaları yenileri ile değiştirerek, deponuzu ilk aldığınız gunki gibi teslim eder.

·         Bayker Mekanik Sistemler, Korozyondan dolayı deponuzda meydana gelen delinmelerde parça değiştirip yüksek maliyetlere girmeden, bir takım özel kimyasal bileşenleri ile onarma imkanına sahip olup, sizi yüksek maliyetlerden kurtarmaktadır.

·         Bayker Mekanik Sistemler, depoların temizliğinde özel olarak ürettirilen kimyasallar ile temizlik işlemini gerçekleştirir. Bu tip depolara herhangibi bir kimyasal sürmek ( sabun, deterjan vs... ) son derece sakıncalı olup, kısa sürede deponuzda delinmelere ve paslanmalara sebebiyet verecektir.

·         Korozyondan dolayı delinmeler ve hasarlı parçalar gibi sorunlar genellikle depo temizliğinden sonra daha net ortaya çıkmaktadır. Bu hallerde, Bayker Mekanik Sistemler yazılı onayınızı alarak anında yedek parça temini ve anında çözüm üretme kabiliyetlerine sahip olup, hemen müdahale etme olanağına sahiptir.

          

                                     ÇÖZÜMSÜZLÜĞÜ KABUL ETMİYORUZ

Bayker Mekanik Sistemler